forex

LMAX Exchange -został sklasyfikowany, jako najszybciej rozwijająca się firma technologiczna w Wielkiej Brytanii w 2014, Sunday Times Hiscox TECH TRACK 100

Tech Track 100LMAX Exchange -został sklasyfikowany jako najszybciej rozwijająca się firma technologiczna w Wielkiej Brytanii w 2014, Sunday Times Hiscox TECH TRACK 100, przeskok z 15-ego miejsca w 2013 LMAX Exchange zawdzięcza niezwykłej stopie wzrostu: 307,8% w rocznych przychodach. Dodatkowo, LMAX Exchange już drugi rok z rzędu, jest także sklasyfikowany na pierwszym miejscu w kategorii najszybciej rozwijających się firm w sektorze technologii finansowej.
Ranking opracowany przez Fast Track; Tech Track 100, publikowany jest we wrześniu każdego roku poprzez Sunday Times, wskazując listę 100 najszybciej rozwijających się brytyjskich prywatnych firm technologicznych w oparciu o wzrost sprzedaży w ciągu ostatnich trzech lat.
Komentując pozycje Nr.1, David Mercer, CEO LMAX Exchange, powiedział:

Dojście na szczyt Tech Track 100 jest ogromnym osiągnięciem, obiektywne potwierdzenie wybitnego postępu LMAX Exchange w ubiegłym roku w dostarczaniu światowej klasy serwisu dla branży FX. Ten postęp jest możliwy tylko dzięki niezrównanej, jakości naszej technologii w połączeniu z niezrównaną wiedzą naszego zespołu.
LMAX Exchange jest wiodącym innowatorem w dziedzinie handlu FX, dzięki wprowadzeniu modelu giełdowego, przynosi pełną przejrzystość egzekucji oraz przejrzystości dla rynku OTC, który do tej pory opierał się na kwotowaniach.

Podsumowując, Mercer twierdzi: „technologia LMAX Exchange może być rozwiązaniem, którego poszukują regulatorzy starający się doprowadzić do większej przejrzystości rynków finansowych. Jest ona wyjątkowa, solidna i skalowalna i obecnie posiada trwałą zdolność przetwarzania 40.000 zleceń / sekundę, z szybkością realizacji transakcji poniżej milisekundy.
Nasz bieżący nacisk na innowacje technologiczne jednoznacznie pozycjonuje nas do kontynuowania na ścieżce wzrostu. Jesteśmy przekonani, że LMAX Exchange zostanie wiodącym na świecie miejscem dla klientów, którzy chcą obniżyć koszty transakcji walutowych poprzez handel na precyzyjnych cenach, przy pewnej egzekucji oraz przejrzystości, które dostarczamy. ”
Gratulując LMAX Exchange, Hamish Stevenson, założyciel i dyrektor generalny Fast Track, powiedział:

LMAX Exchange jest wybitnym przykładem brytyjskiej innowacyjności technologicznej i globalnego przywództwa. Życzę im dalszych sukcesów.

Pobierz The Sunday Times 2014 TechTrack 100 – PDF

LMAX Exchange – FX trading